Sadhana Bohemia

Aktuality

04.08.2019Dnešní den slaví naše tříbarevná kočička desáté narozeniny :o) Karkulko, přejeme ti hodně zdravíčka do dalších let s námi.


29.06.2019Na letošní dovolenou jsme s Evou a třemi psíky odjeli na Šumavu, do malé vesničky Nový Dvůr. Měli jsme krásné ubytování, každý den jsme podnikali túry a poznávali krásnou krajinu naší Šumavy. Annynka tam oslavila svoje druhé narozeniny výšlapem na Šumavské Pláně a k Pramenu Vltavy. Naběhala s Kenníkem a druhou Annynkou za celý den celkem 15 km. Celý týden nám počasí přálo, dovolenou jsme si všichni krásně užili.

09.03.2019 Dnešní den slaví Kenny (Alf z Verdeku) své 5té narozeniny. Kenníku, přejeme ti hodně zdraví, hodně radosti a dovádění s Annynkou. Tvoje
smečka.

05.01.2019 Letošní rok začal sněhovou nadílkou - vše je pod sněhem a Matýskovi, který dnes slaví sedmé narozeniny, se moc ven nechce. Raději dny tráví u okna a pozoruje ptáčky, jak se krmí slunečnicí, nebo spí v křesle. Jen psíci by stále byli ve sněhu. Matýsku, vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.

25.10.2018 Na konci krásného podzimního babího léta nás navštívila sestra Kennyho - Kiruška se svojí Rózinkou. Nejdřív jsme se byli projít po loukách a v lese a potom si kerníci spolu hráli na zahradě.

23.06.2018 Letošní rok jsme jeli na dovolenou do Kryštofova Údolí, které se může pyšnit orlojem, čůrajícím voříškem a Novickým viaduktem. Také je blízko vysílač Ještěd. Každý den jsme dělali túry po okolí, psíci statečně šlapali, i když jim bylo veliké horko. Počasí nám celý týden přálo, dovolenou jsme si krásně užili.

11.06.2018 Dnešní den slaví naše Annynka své první narozeniny. Dostala dortík, hračky a potom si hrála s Kenníkem a Matýskem. Annynko, přejeme Ti hodně zdravíčka a hodně radosti do dalších let.

09.03.2018 Dnešní den slaví Kenny již čtvrté narozeniny - tak rychle to utíká. Kenníčku, přejeme ti všichni hlavně hodně zdravíčka.

05.01.2018 Letošní rok jsme zahájili narozeninami našeho kocourka Matýska. Venku je zima, sníh a tak si hoví a lenoší doma :o)
Vždyť se podívejte.

11.12.2017 Dnešní den slaví Annynka půlroční narozeniny. Je to stále velmi aktivní, hravé a veselé štěňátko. Podívejte se na pár fotografií.

23.10.2017 Dnešní den nás opustil náš milovaný Thamínek (B´Thami Lamleh Legs-Smon).
Thamínku, budeš nám moc chybět.

04.09.2017 První neděli v září k nám do Nepomuku přijela Diana se svými kerníčky - Májou, Keltinkou, Tesinkou a čtyřměsíční Rozinkou. Všichni psíci se radostně přivítali a začaly hrátky na zahradě. Ani naše dvouměsíční Annynka nezůstávala pozadu, honila se s Rozinkou, tahala se o klacíky. Na všechny dohlížel Thamínek a nakonec všichni usnuli u nás v kuchyni.

17.08.2017 Dnešní den se nám rozrostla naše smečka o nového člena - o kerní princezničku Brianku (Briana Ascona Bohemia). Po seznámení s psíky se tu ihned cítila jako doma.

23.06.2017 Letošní dovolenou jsme si vybrali již v červnu a jeli jsme do Jizerských hor, do Bedřichova. Bylo tam nádherně, psíci radostně pobíhali, vůbec jim nebylo horko a nebolely je nožičky. Kenny nevynechal žádnou vodičku, v každé se ihned ochladil a Aninka nezůstávala pozadu. Byla to krásná dovolená.

09.03.2017 Kenníček 9. března oslavil již třetí narozeniny. Dostal malý, ale moc dobrý dortík, rozdělil se s Thamínkem a s páníčky :o). Kenny, vše nejlepší, hlavně hodně zdraví.

05.01.2017 5.ledna oslavil náš kočičák Matýsek již pět let. Podívejte se, jaký z něho vyrostl krásný kocour.

26.11.2016 Letošní listopad Thamínek již oslaví své 12té narozeniny.
Thamínku, přejeme Ti vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.

27.06.2016 Letošní dovolenou jsme si vybrali již teď v červnu. Jako každý rok, tak i letos s námi jela Eva s Aninkou a se mnou Kenníček. Navštívili jsme Český ráj - Klokočské skály. Bylo tam nádherně.

09.03.2016 Dnes, 9. března 2016 oslavil Kenny své druhé narozeniny se svými kamarády a rozdělil se o veliký a moc dobrý dort. Thamínek se olizoval dopředu :o)))
Kenníku, vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.

05.01.2016 Začátek nového roku jsme začali oslavami - Matýskovi jsou již 4 roky :o). Celý den se díval z okna, protože napadl nový sníh a do toho bílého se mu moc nechtělo. To Kenník a Thami měli velikou radost a vesele pobíhali po zasněžené louce.
Matýsku, přejeme Ti hodně zdravíčka a hodně radosti do dalších let s námi.

26.11.2015 Letošní jedenácté narozeniny Thamínka jsme po delší době oslavili zase na sněhu. Přes noc napadlo asi 5 cm nového sněhu a psíci ráno vyrazili skotačit. Thamínkovi se to již tolik nelíbilo, vítr mu foukal do kožíšku a sníh ho studil na čumáčku. To Kenny si užíval plnými doušky toho bílého studeného, běhal, skákal, zahrabával se do sněhu.Oba se doma potom hřáli u kamen a pozorovali s paničkou ptáčky na krmítku.
Thamínku, přejeme Ti hodně zdravíčka a hodně radosti do dalších let s námi.

06.09.2015 Na letošní dovolenou jsem s Kenníkem opět vyjela s Evou a Aninkou, tentokrát do Krkonoš, do Velké Úpy. Počasí nám přálo, psíci radostně poskakovali do kopců a chladili se v každém potůčku. Krkonoše byly nádherné.