Sadhana Bohemia

Aktuality

11.12.2017Dnešní den slaví Annynka půlroční narozeniny. Je to stále velmi aktivní, hravé a veselé štěňátko. Podívejte se na pár fotografií.


23.10.2017Dnešní den nás opustil náš milovaný Thamínek (B´Thami Lamleh Legs-Smon).
Thamínku, budeš nám moc chybět.

04.09.2017 První neděli v září k nám do Nepomuku přijela Diana se svými kerníčky - Májou, Keltinkou, Tesinkou a čtyřměsíční Rozinkou. Všichni psíci se radostně přivítali a začaly hrátky na zahradě. Ani naše dvouměsíční Annynka nezůstávala pozadu, honila se s Rozinkou, tahala se o klacíky. Na všechny dohlížel Thamínek a nakonec všichni usnuli u nás v kuchyni.

17.08.2017 Dnešní den se nám rozrostla naše smečka o nového člena - o kerní princezničku Brianku (Briana Ascona Bohemia). Po seznámení s psíky se tu ihned cítila jako doma.

23.06.2017 Letošní dovolenou jsme si vybrali již v červnu a jeli jsme do Jizerských hor, do Bedřichova. Bylo tam nádherně, psíci radostně pobíhali, vůbec jim nebylo horko a nebolely je nožičky. Kenny nevynechal žádnou vodičku, v každé se ihned ochladil a Aninka nezůstávala pozadu. Byla to krásná dovolená.

09.03.2017 Kenníček 9. března oslavil již třetí narozeniny. Dostal malý, ale moc dobrý dortík, rozdělil se s Thamínkem a s páníčky :o). Kenny, vše nejlepší, hlavně hodně zdraví.

05.01.2017 5.ledna oslavil náš kočičák Matýsek již pět let. Podívejte se, jaký z něho vyrostl krásný kocour.

26.11.2016 Letošní listopad Thamínek již oslaví své 12té narozeniny.
Thamínku, přejeme Ti vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.

27.06.2016 Letošní dovolenou jsme si vybrali již teď v červnu. Jako každý rok, tak i letos s námi jela Eva s Aninkou a se mnou Kenníček. Navštívili jsme Český ráj - Klokočské skály. Bylo tam nádherně.

09.03.2016 Dnes, 9. března 2016 oslavil Kenny své druhé narozeniny se svými kamarády a rozdělil se o veliký a moc dobrý dort. Thamínek se olizoval dopředu :o)))
Kenníku, vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.

05.01.2016 Začátek nového roku jsme začali oslavami - Matýskovi jsou již 4 roky :o). Celý den se díval z okna, protože napadl nový sníh a do toho bílého se mu moc nechtělo. To Kenník a Thami měli velikou radost a vesele pobíhali po zasněžené louce.
Matýsku, přejeme Ti hodně zdravíčka a hodně radosti do dalších let s námi.

26.11.2015 Letošní jedenácté narozeniny Thamínka jsme po delší době oslavili zase na sněhu. Přes noc napadlo asi 5 cm nového sněhu a psíci ráno vyrazili skotačit. Thamínkovi se to již tolik nelíbilo, vítr mu foukal do kožíšku a sníh ho studil na čumáčku. To Kenny si užíval plnými doušky toho bílého studeného, běhal, skákal, zahrabával se do sněhu.Oba se doma potom hřáli u kamen a pozorovali s paničkou ptáčky na krmítku.
Thamínku, přejeme Ti hodně zdravíčka a hodně radosti do dalších let s námi.

06.09.2015 Na letošní dovolenou jsem s Kenníkem opět vyjela s Evou a Aninkou, tentokrát do Krkonoš, do Velké Úpy. Počasí nám přálo, psíci radostně poskakovali do kopců a chladili se v každém potůčku. Krkonoše byly nádherné.

10.03.2015 Dne 9. března 2015 oslavil náš Kenník (Alf z Verdeku) své první narozeniny.
Kenníčku, přejeme Ti hodně zdravíčka, hodně radosti a hodně dovádění s Thamínkem.
Tvoje smečka.

07.01.2015 Letošní rok 2015 pro nás začal veseleji, napadl krásný sníh a náš mainský mývalí kocourek Matýsek (Mathew Hairy Majesty) oslavil své třetí narozeniny. Vyrostl z něho nádherný veliký kocour.

26.11.2014 Na začátku listopadu jsme u nás v Nepomuku přivítali tibeťáčky (Tibetan Terrier Legs-Smon) a o týden později kerníčky (Dandelion Czech). Psíci se proháněli po zahradě a krásně si to užívali. Ke konci listopadu - 26.11. oslavil náš Thamínek své 10té narozeniny. Dostal dortík, Kenny a Matýsek mu ho záviděli, ale nakonec také ochutnali.
Thamínku všichni Ti přejeme hodně zdravíčka do dalších let.

12.07.2014 Druhou červnovou neděli nás navštívila Kennyho sestřička Kira (Akira z Verdeku), Majenka (Bigi Fran-Evis), Darcy (A3Ch. Flying Darcy Cherchez la S.). Obě štěňátka spolu dováděla, hrála si a občas se i zapojili ostatní naši psíci Thamínek a Angie. Na zahradě vládla veselá nálada a pohoda.

06.05.2014 První květnovou neděli jsem si přivezla z chovatelské stanice "z Verdeku" krásného cairn terriéra - Alfa z Verdeku, na kterého budeme volat Kenny, podle skotského krále Kennetha I. Cestu k nám do Nepomuku malý Kenny snášel statečně a doma se ihned spřátelil s Thamínem, Angií a Matýskem.

05.05.2014 Dne 3.5.2014 se ze spojení Thamínka a Miu narodilo krásné štěňátko - sobolí holčička. Maličká se má čile k světu a na její první fotky se můžete podívat zde.

04.03.2014 První dny v březnu k nám do Nepomuku přijela krásná nevěsta E´Miu Lamleh Schambala za naším Thamínkem. Svatba proběhla v klidu, v pohodě, jen počasí bylo pošmourné, ale to snoubencům vůbec nevadilo. Oba si užívali dva dny plné lásky.

27.01.2014 Na letošní první sníh se přijela do Nepomuku podívat kerní smečka. Kerníci byli u nás jako doma, vše si prohlédli, očichali, pohráli si s Thamínem a Angií a odpoledne jsme vyrazili na procházku do lesa. Všichni se radovali z nového sněhu, vše prozkoumali a domů jsme se vrátili všichni pěkně utahaní.

12.01.2014 Mám pro Vás smutnou zprávu - dnes ve dvanáct hodin nás opustila naše tibetská princeznička Almička (Alanscha Dkarba Zajdy). Stále na ni budeme vzpomínat.